İki Kişilik Oyun

2012 Frikik Şampiyonası 2012 Frikik Şampiyonası 2012 en yeni frikikleri sen atacaksın. Kaleyi nişan al ve topun yönünü, hızını, rüzgarı hesapla ve frikiki çak.

Apandis Ameliyatı Apandis Ameliyatı Apandis Ameliyatı ilk müdehaleyi mouseunuzla apandis bölgesine baskı yaparak rahatsızlığının ileri derecede olup olmadığını belirlemeliyiz. Daha sonra sizden istenilen malzemeleri mouseunuzla seçerek o bölgeye müdehaledelerde bulunmalısınız. İlk neşteri vurduğunuz andan itibaren ise artık zamanla yarışıyor hastamızı hayatta tutmaya çalışıyorsunuz. Ameliyat bittiğinde ise dikişlerini atarak hastamızın tedavisini tamamlayabiliriz.

Avatar Kale Savaşı Avatar Kale Savaşı Avatar kale savaşlarının devamı olan oyun. Kale savaşının 2. versiyonu. İki kişilikte oynanabiliyor.

Avatar Kale Savaşı 2 Avatar Kale Savaşı 2 Avatar Kale Savaşı 2 oyunu. Avatar kale savaşı devam serisi. Avatar ile 2 kişilikte oynayabileceğiniz bir oyun.

Barbie ve Ellie Barbie ve Ellie Barbie ve Ellie Barbie ve Ellie çok yakın arkadaşlar. Bu iki arkadaşın cilt bakımı, makyaj ve kıyafet seçimlerine yardım edin ve eğlenin.

Ben 10 Ailen Kartları Ben 10 Ailen Kartları Ben 10 Ailen Kartları aynı iki farklı kartı bulun ve yok edin.

Çılgın Hırsız Çılgın Hırsız Hırsız 2 kişilik korumaların arasında elmas ve değerli maden taşları çalmaya çalışıyor. Oyun basit fakat çılgın hırsızın yakalanmaması için seri davranman gerektiriyor.

Frikik Yarışması Frikik Yarışması Bu oyunda sevilen çizgi film karakterlerinden oluşan bir grup ile frikik yarışına gireceksiniz. Bunların arasından kendi sporcunuzu seçerek oyuna başlmalı ve atışlarını gole çevirmeye çalışmalısınız. Topun yönünü hızını ve kavisini ayarlayıp topu gönderebilirsiniz.

Frikikleri Yakala Frikikleri Yakala Frikikleri Yakala Ünlülerin frikiklerini ve komik hallerini yakalayıp fotoğraflarını çekin.

Futbol Günü Futbol Günü Futbol günüde eğlenceli ve futbol dolu bir oyun sizleri bekliyor. Duran top ustalarının yarıştığı bu oyunda serbest vuruş, frikik, penaltı gibi duran top atakları yapacağınız oyunda topun yönünü ve şiddetini en iyi şekilde ayarlayarak kaleye göndermeli ve topun gol olmasını sağlamalısınız.

Gözlüklü Şirin Hedef Tahtası Gözlüklü Şirin Hedef Tahtası Gözlüklü şirine kızmış iki şirinin onun tahtaya resmini yapıp, çok konuştuğu için ağız tarafına topları atmak istemektedirler. Ağız tarafı delik olan resmin orasından topları geçirmeye çalışacağız. Resmin arkasından gözlüklü şirin geçmektedir, onuda vurursanız daha fazla sayı kazanırsınız. Topu atmak için topu atan şirinin üstüne mause ile tıklayın. Oyuna başlamak için Play yazan yerlere tıklamanız yeterlidir. Şirinle top atmak için ise şapkasına mause(fare) ile tıklayıp sağ sol yaparakta nişan alabilirsiniz.

iki kişilik araba yarışı iki kişilik araba yarışı www.friv1friv.com iyi eğlenceler diler arkadaşlar :)

İki Kişilik Maç İki Kişilik Maç İki kişilik seçim yaparakta oyunu oynayabilirsiniz. Tarafınızı ve takımı seçip oyuna başlayın. Yön tuşları ile hareket edin ve Space tuşu ile pas atın.

Kafa Topu Kafa Topu Kafa Topu İki tane koca kafa futbolcu karşı karşıya maç yapıyorlar. Oyun tek kişilik yada iki kişilik oynanabilir. Start tuşu ile oyuna başlayabilirsiniz.

Köpek Bakımı Köpek Bakımı İki sevimli köpeğimizin bakımlarını yapacak ve onların isteklerine göre köpek maması ve sularını vereceksiniz. Kısıtlı olan sürede istenilen tüm görevleri yerine getirin ve diğer aşamalara geçin.

Kovboy Mickey Kovboy Mickey Kovboy Mickey Sevimli kahramanların iki resmi arasındaki 6 farkı en kısa sürede bulmaya çalışın.

Kral frikikçi Kral frikikçi En kral frikikçilerin oyunu. Sağ alttaki topu kullanarak hızını, yönünü ve açısını ayarlayıp şutunuzu çekin. Kaleci çok formda.

Magazin Muhabiri Magazin Muhabiri Ünlü bir magazin muhabiri olma fırsatını yakaladınız. Medyatik ünlülerin flas haber olacak fotoğraflarını ve firikiklerini yakalayın ve dünyaca ünlü bir magazin fotoğrafçısı olun.