iki kişilik araba yarışı

iki kişilik araba yarışı oyunu 1139 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 puan. Oyun Kategorileri Friv Oyunları

iki kişilik araba yarışı iki kişilik araba yarışı ; www.friv1friv.com iyi eğlenceler diler arkadaşlar :)

Oyun Oyna

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

iki kişilik araba yarışı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zor Frikik Zor Frikik Topun yönünü şiddetinini ve falso ayarını yaparak kaleye göndermek. Daha sonra ise tekrar vuruş yapmalısınız. Size verilen süre içerisinde tüm vuruşları gol yapmaya çalışmalısınız.

Sprint Araba Yarışı Sprint Araba Yarışı Sprint Araba Yarışı Arabanıza fazla hasar vermeden ve kaza yapmadan ilerleyin, yoldaki bonusları toplayın ve süre dolmadan yolu bitirin.

Polis Arabası Parket Polis Arabası Parket Polis arabası parket isimli oyunda karşınıza gelen otopark içerisinde düzensiz olarak bulunan bir çok polis aracı bulunmaktadır. Siz kontrol ettiğiniz araçları istenilen bölgeye park ederek, oyunda başarılı olmaya çalışacaksınız. Çevrede bulunan polis araçlarına ve nesnelere çarpmanız halinde, bölümde başarısız olmuş sayılacak ve oyuna yeniden başlamak zorunda kalacaksınız. Aracın kontrolünü sağlayabilmek için yön tuşlarını kullanabilirsiniz. Oyunun ilerleyen bölümlerinde daha farklı polis araçlarını park etmeye çalışacaksınız. Eğlenceli oyuna yüklenmesinin ardından ''PLAY'' yazısına tıklayarak giriş yapabilirsiniz. Başarılar dileriz.

Otopark Yarışı Otopark Yarışı Otopark Yarışı Rakiplerinizi geride bırakarak yarışı birincilikle tamamlamaya çalışmalısınız. Yön tuşlarını kullanarak arabayı süreceksiniz.

Messi Frikik Messi Frikik En seçkin futbolcular ile zorlu bir frikik maçına var mısın?

Kral frikikçi Kral frikikçi En kral frikikçilerin oyunu. Sağ alttaki topu kullanarak hızını, yönünü ve açısını ayarlayıp şutunuzu çekin. Kaleci çok formda.

İki Kişilik Maç İki Kişilik Maç İki kişilik seçim yaparakta oyunu oynayabilirsiniz. Tarafınızı ve takımı seçip oyuna başlayın. Yön tuşları ile hareket edin ve Space tuşu ile pas atın.

iki kişilik araba yarışı iki kişilik araba yarışı www.friv1friv.com iyi eğlenceler diler arkadaşlar :)

Frikikleri Yakala Frikikleri Yakala Frikikleri Yakala Ünlülerin frikiklerini ve komik hallerini yakalayıp fotoğraflarını çekin.

Frikik Yarışması Frikik Yarışması Bu oyunda sevilen çizgi film karakterlerinden oluşan bir grup ile frikik yarışına gireceksiniz. Bunların arasından kendi sporcunuzu seçerek oyuna başlmalı ve atışlarını gole çevirmeye çalışmalısınız. Topun yönünü hızını ve kavisini ayarlayıp topu gönderebilirsiniz.